Závodní sezona 2018 se rozjela

V sobotu 24.3.2018 vyrazili Aleš a Mikoláš Ichovi na Pražský pohár MTB na Zličín. Oba tento rok přestoupili do vyšší kategorie, kde jsou prvoročáky.
Mikiho tento fakt asi zaskočil a dojel na 16. místě z 27 závodníků (ze závodníků nar. 2011 dojel třetí).
Alešova kategorie byla nejpočetnější, celkem 40 závodníků. Trať byla „jezdivá“ (skok, technické pasáže, klopenky, drop). Jedná se již o okruh, který jezdí i dospělí závodníci. Po pádu v druhé zatáčce za startem dojel Aleš na slušném 14. místě (čtvrtý ze závodníků ročníku 2007).
Aleš se ještě pravidelně každou středu účastní Otevřeného pražského poháru v dráhové cyklistice.
V sobotu se konal i první závod seriálu XC závodů Jarní Bahno 2018, závod u restaurace Linhart v Karlových Varech, kde byla podstatně menší účast jako na Pražském poháru MTB. Trať je zde rychlá a dynamická, bez větších nároků na techniku jízdy s nepříliš velkým převýšením, byla však místy zmrzlá a místy dost rozbahněná, prostě BAHNO. Vojta Keilhauer zde vybojoval své letošní první vítězství.  Škoda jen, že byl Vojta jediný z našeho týmu, kdo se závodu účastnil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápisník a jeho autorem je Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.