Sára a Marek vezou z olympiády medaile

Olympiáda dětí a mládeže v Brně již skončila a Sára i Marek si domů vezou medaile z dráhových disciplín. Kromě medailí vybojovali i cenné body do hodnocení krajů. Bohužel Karlovarský kraj skončil na nelichotivém posledním místě.

Závod MTB crosscountry Sára ani Marek nedokončili. Sára ze závodu odstoupila a šetřila síly na dráhu a Marek měl pád a na rozbitém kole nemohl dále pokračovat. Ale na solidní umístění by to stejně nebylo.  Ale na dráze pak zabojovali.

• 200m letmý start;  Sára 3. místo,  Marek 5. místo
  • stíhací závod jednotlivců 1km;  Sára 3.místo
  • stíhací závod jednotlivců 2km; Marek 3. místo
  • 500m pevný start; Sára 2. místo, Marek 4. místo
  • scratch; oba 6. místo

Oba v Brně zůstávají a připravují se na mistrovství ČR opět na dráze, které proběhne od pátku do neděle (30.6. – 2.7.2017).