Poslední dubnový víkend opět bohatý na závody

sobota29.4.
Karlovarský pohár pokračoval  Ašským bláteníkem a naši závodníci zde zanechali výtečnou stopu! Zvítězili jsme hned ve 4 žákovských kategoriích. O tato vítězství se zasloužili Viktor Michlík, Jakub Němec, David a Sára Peterkovi. Ale i ostatní byli vidět, Veronika se na bednu dostala a Jan Němec, Hanka Štěpánková a Vojta Keilhauer měli stupně na dohled a co mě osobně těší je, že i výkonnost ostatních jde nahoru.

neděle30.4.
PAL Cup Chrást u Plzně . Zde reprezentovali sourozenci Němcovi a to velmi dobře. Jakub vybojoval  opět 1. místo z 19 závodníků a Honza 7. místo ze 14.

pondělí 1.5.
Pražský pohár pokračoval také s naší účastí. Tentokrát se jelo v okolí Klíčan  a Mikoláš Icha zde zajel 3. flek ze 13 a Jakub Němec 4. dokonce z 31 závodníků!

Králem prodlouženého závodního víkendu se stal Jakub Němec, tři starty a 2vítězství!!! Jakube blahopřejeme! Blahopřejeme také všem ostatním vítězům a medailistům Viktorovi Michlíkovi, Sáře a Davidovi Peterkovým, Mikolášovi Ichovi a Veronice Kounovské!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápisník a jeho autorem je Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.